CEREMONY WINNERS

WE ARE PLEASED TO ANNOUNCE THE PROMOTION AWARDS FOR THE SPRING CEREMONY 2020

COSMIC COMMANDER WINNER:

2ND GRADE:

  • SOPHIA TIAN

3RD GRADE:

  • ALICIA HUANG

  • KAVEA KELLENBARGAR

  • OWEN CHENG

  • DYUTI REDDY

  • JASMINE YU

  • NATALIE HO

  • AKSHARA DUGGINNI

  • RITHVIK NASIKA

  • SUSHANE LAKINANA

  • DANIEL SHAN

  • MIHIR GUPTA

 

4TH GRADE:

  • NATASHA KUO

  • HASITA PENIKALAPATI

  • SAHASRA GARIKIPATI

  • SAMANTHA TANG

  • ANIKA KALIA

  • TANVIR KAUR

  • SAHANA GHUMAN

  • AAYAAN SHARMA

  • DRAKE LONG

  • SHARON LUI

5TH GRADE:

  • SOPHIE LUO

  • ISHAAN CHANDEL

  • ARJUN PILLAI

  • PHIL HSU

  • MANNAT RAJSIM

  • SHRIYA KOTA

  • JIYA VERMA

  • NATHAN LAU

  • AGASTYA PASUPULETI

  • KAAVIN PRASANNA

  • TARUN GANGADHARAN

  • KRISHA JALAN

  • SAANVI SHAH

  • AADARSH VARIGONDA

  • NAVNEET PRAKASH

  • LILLY HAN

  • AMY YUHAN LI

  • ANANTH BATI

  • KRISHNA KANKIPATI

  • SRIKAR KANCHARLA

  • SANJAN ROY

6TH GRADE:

  • MOHINI GUNE

  • NAINA KHANDELWAL

  • OJAS ROKADE

  • GURGHIT SINGH

  • AYESHA GODHWANI

  • SHAYONA PATEL

  • AKSHAJ CHIRREDDY

  • SHRIHAN LAKINANA

  • ARNABI GOSWAMI

  • SPENCER LIN

  • SUHAS KAMITY

  • SRIMYTHRI GRANDHI

7TH GRADE:

  • VALERIE XU

  • MUZAINAH UDDIN

  • HYUNWOOK CHOI

  • YUNXI ZHA

  • AHMED MOHAMMED

  • BRIAN CHENGYU QIAN

  • ERIC LAN

  • ROGER EDAPPILY

  • NATALIE TRAN

  • SATHVIK MALLA

  • SIRI KANCHARLA

  • SAANVI KRISHNARAJPET

  • RIYAN ANOSH

CORNERSTONE:

  • YUANTING CAI

  

KEEPER OF THE REALM WINNER:

3RD GRADE:

  • ANISH SAHOO

 

4TH GRADE:

  • MINLU ZHAO

5TH GRADE:

  • RACHEL WU

  • YANTING LI

  • AKSHARA PRAGNYA GUDIPATI

  • DIA DONGARA

  • SATVIKA GIDVANI

  • ANUMITHA SIVAKUMAR

  • YUJIN MOON

  • NISHITA VENKATESHKUMAR

 

6TH GRADE:

  • NIHAR SHAH

  • ANIKA MANGLA

  • LUNA YANG

  • MICHELLE HOPKINS

  • YASHUJ KANSAL

  • VISHNU CHAKKA

  • AYESHA GODHWANI

  • RIO WIDJAJA

  • SANWARYA RAMANI

  • NOAH KALEEKAL

7TH GRADE:

  • NICHOLAS NGUYEN

  • VALERIE XU

  • NITIKA SINGH

  • SAMUEL SUN

  • BHAGYA ARORA

  • EMILY HU

  • VIVIANA CHEN

RABBLE-ROUSING RING LEADER WINNER:

5TH GRADE:

  • ELEANOR CHEN

 

6TH GRADE:

  • AANYA PATEL

  • ZAAHID GAZAL

  • ANTHONY WONG

  • EVAN OTANI

  • NAINA JAIN

7TH GRADE:

  • ARUSHI MUNDERGI

 

8TH GRADE:

  • CHRISTINE WONG

TRIUMPHANT TREASURE TROVE TREKKER WINNER:

8TH GRADE:

  • BRAYDEN LOUIE

Updated 2/18/20

CONTACT US:

Phone (510) 687-1253
Email info.beyondacademicsinc@gmail.com

ADDRESS:

43363 Mission Blvd.

Fremont, CA 94539

HOURS:

Mon-Fri 1:30-8:30pm (Sept-May)

Mon-Th 11:30-5:30 (June-July)

 

 

All content on this site is copyrighted by Beyond Academics, Inc. © and is protected by U.S. and international copyright laws and may not be printed, saved or reproduced unless specifically noted. 

Beyond Academics is not affiliated with any other academic schools.